Nauka wiązania chusty trwa ok. 2 godziny i z reguły odbywa się u Was w domu. To najczęściej wybierana opcja i niewątpliwe najdogodniejsza, ponieważ jesteście po prostu u siebie, wszystko, co potrzebne, macie pod ręką, nie musicie też poświęcać czasu na dojazd. Konsultacje realizuję na terenie całej Warszawy oraz bliskich okolic – do indywidualnego ustalenia. Oczywiście mogę też zaprosić Was do siebie (mój sklep stacjonarny mieści się na warszawskim Bemowie, ul. Powstańców Śląskich 49, lokal 2) lub możemy spotkać się w innym, dogodnym dla Was miejscu.
Jeszcze przed spotkaniem zadam Wam kilka pytań, żeby lepiej przygotować się do naszej konsultacji. Interesują mnie przede wszystkim: stan dziecka (wiek, waga, czy zostały stwierdzone jakieś problemy np. z napięciem mięśniowym, asymetria, refluks, czy dziecko jest pod stałą opieką jakiegoś specjalisty np. neurologa, ortopedy czy rehabilitanta i jakie są zalecenia pielęgnacyjne) oraz osoby, która będzie je nosić (np. dolegliwości bólowe, problemy z kręgosłupem, ograniczenia ruchowe). Wyślę Wam specjalny kwestionariusz, a Wasze odpowiedzi pomogą mi dobrać najlepsze wiązanie/a lub doradzić inny sposób noszenia Waszego dziecka.
Na konsultację zawsze przyjeżdżam z różnymi chustami (żebyście mogli je obejrzeć, przymierzyć, łatwiej dobrać sobie rozmiar…) oraz ze specjalną lalką treningową, na której możemy przećwiczyć wiązania.
Na początku spotkania trochę teorii. Opowiadam Wam przede wszystkim o szczegółach prawidłowego ułożenia malucha w chuście, o przyjaznej pielęgnacji oraz o poszczególnych etapach rozwoju kręgosłupa dziecka – znajomość tych zagadnień jest niezwykle istotna, aby w bezpieczny i zdrowy sposób nosić swoje dziecko. Nie tylko w chuście.
Po części teoretycznej przechodzimy do nauki wiązania chusty. Najpierw pokazuję i omawiam wiązanie krok po kroku, możecie śmiało przećwiczyć je na lalce treningowej. Później przechodzimy do motania malucha. Na każdym etapie zwracam uwagę na odpowiednią pozycję dziecka w chuście i pokazuję, w jaki sposób ją uzyskać. Tempo konsultacji zawsze dostosowuję do sytuacji i humoru maluszka – możecie bez problemu nakarmić dziecko w trakcie, możemy zrobić przerwę.
Podczas spotkania prezentuję i omawiam różne rodzaje chust, pomagam Wam dobrać odpowiedni rozmiar, tłumaczę, na co należy zwrócić uwagę przed zakupem pierwszej chusty. Możecie też kupić u mnie wybraną chustę.
nauka wiązania chusty Warszawa
Po konsultacji zawsze pozostaję do Waszej dyspozycji, służę radą oraz wsparciem.
Zapraszam do kontaktu!
  • Post category:konsultacje