Cześć,

mam na imię Marta.

Jestem Doradcą Noszenia w chustach i nosidłach miękkich ClauWi.
Prywatnie już od ponad 4,5 roku noszę nasze dwie córeczki, a od 3 lat zawodowo, jako Doradca Noszenia, profesjonalnie wspieram Was w początkach Waszej rodzicielskiej drogi.
Ponadto jestem stałą prelegentką warsztatów „Świadoma Mama” oraz anglojęzycznym ekspertem marki Lenny Lamb. Współpracuję z fundacją „Szczęśliwe Macierzyństwo”, prowadzę spotkania edukacyjne w szkołach rodzenia, biorę udział w różnych imprezach i targach.
Ukończyłam kurs pielęgnacji neurorozwojowej z uwzględnieniem zaburzeń napięcia mięśniowego. Nieustannie się dokształcam oraz aktywnie współpracuję z innymi specjalistami – fizjoterapeutami, doulami, psychologami, doradcami laktacyjnymi.

Hej,

mam na imię Łukasz.

Jestem tu dla Was, by służyć natychmiastowym wsparciem we wszelkich sprawach technicznych – zajmuję się Waszymi zamówieniami, dbam o ich szybką wysyłkę, odpowiadam na Wasze zapytania, umawiam spotkania i zajmuję się opieką posprzedażową. Ale chyba najczęściej to chronię nasze dwie szalone córki przed samozagładą, gdy Marta spotyka się z Wami na konsultacjach chustowych.
Z przyjemnością wspominam czas, gdy nosiłem nasze córeczki w chustach lub nosidłach i choć też sporo na ten temat wiem, to nie przebiję poziomu wiedzy merytorycznej mojej żony i pasji, z jaką naucza. Dbam więc o Wasze zamówienia i sprawne działanie naszego sklepu, a profesjonalną naukę noszenia pozostawiam Marcie – jesteście w najlepszych rękach!
Jesteśmy tu, aby dzielić się z Wami prawdziwą pasją do noszenia. Polecamy Wam tylko naprawdę sprawdzone i gruntownie przetestowane przez nasze córki rozwiązania.
Zapraszamy serdecznie!

Oferuję Wam:

1. Rzetelną i aktualną wiedzę

na temat zdrowego noszenia dzieci w chustach oraz nosidłach

2. Indywidualne podejście

wsparcie, empatię i szacunek dla Waszych wyborów

3. Dawkę pozytywnej energii

oraz, podobno, całkiem niezłe poczucie humoru

4. Szczerość

nie udaję, że znam się na wszystkim! W razie wątpliwości konsultuję się z innymi specjalistami lub podaję Wam namiary na sprawdzone osoby

5. Kompleksowe wsparcie

ode mnie dowiesz się kiedy i od czego zacząć, pomogę Ci wybrać odpowiednie narzędzie do noszenia, przekaże Ci aktualną wiedzę i chętnie podzielę się własnym doświadczeniem, nauczę Cię wszystkiego krok po kroku oraz upewnię się, że nosisz swoje maleństwo zdrowo i bezpiecznie, możesz też kupić u mnie chustę, nosidło lub bon podarunkowy

Z przyjemnością pomogę się Wam zamotać!
Marta

Cześć,

Nazywam się Marta Sitnik!

Jestem Doradcą Noszenia w chustach i nosidłach miękkich ClauWi.
Prywatnie już od ponad 4,5 roku noszę nasze dwie córeczki, a od 3 lat zawodowo, jako Doradca Noszenia, profesjonalnie wspieram Was w początkach Waszej rodzicielskiej drogi.