Cześć,

mam na imię Marta.

Jestem Doradcą Noszenia w chustach i nosidłach miękkich ClauWi.

Prywatnie już od ponad 6 lat noszę nasze dwie córeczki, a od niemal 5 lat zawodowo, już jako Doradca Noszenia, profesjonalnie wspieram Was w początkach Waszej rodzicielskiej drogi.

Ponadto jestem stałą prelegentką warsztatów „Świadoma Mama” oraz anglojęzycznym ekspertem marki Lenny Lamb. Współpracuję z fundacją „Szczęśliwe Macierzyństwo”, prowadzę spotkania edukacyjne w szkołach rodzenia, biorę udział w różnych imprezach i targach.
Ukończyłam kurs pielęgnacji neurorozwojowej z uwzględnieniem zaburzeń napięcia mięśniowego. Nieustannie się dokształcam oraz aktywnie współpracuję z innymi specjalistami – fizjoterapeutami, doulami, psychologami, doradcami laktacyjnymi.

Hej,

mam na imię Łukasz.

Podobnie, jak moja żona Marta, jestem Doradcą Noszenia w chustach i nosidłach miękkich ClauWi.

Z przyjemnością doradzę Wam, jak prawidłowo i bezpiecznie nosić swoje pociechy w chustach i nosidłach miękkich. Możecie umawiać konsultacje ze mną w naszym sklepie stacjonarnym.

Jestem tu także dla Was, by służyć natychmiastowym wsparciem we wszelkich sprawach technicznych dotyczących naszego sklepu – zajmuję się Waszymi zamówieniami, dbam o ich szybką wysyłkę, odpowiadam na Wasze zapytania, umawiam spotkania i zajmuję się opieką posprzedażową.

Jesteśmy tu, aby dzielić się z Wami prawdziwą pasją do noszenia. Polecamy Wam tylko naprawdę sprawdzone i gruntownie przetestowane przez nasze córki rozwiązania.
Zapraszamy serdecznie!

Oferujemy Wam:

1. Rzetelną i aktualną wiedzę

na temat zdrowego noszenia dzieci w chustach oraz nosidłach

2. Indywidualne podejście

wsparcie, empatię i szacunek dla Waszych wyborów

3. Dawkę pozytywnej energii

oraz, podobno, całkiem niezłe poczucie humoru

4. Szczerość

nie udajemy, że znamy się na wszystkim! W razie wątpliwości konsultujemy się z innymi specjalistami lub podajemy Wam namiary na sprawdzone osoby

5. Kompleksowe wsparcie

od nas dowiesz się kiedy i od czego zacząć, pomożemy Ci wybrać odpowiednie narzędzie do noszenia, przekażemy Ci aktualną wiedzę i chętnie podzielimy się własnym doświadczeniem, nauczymy Cię wszystkiego krok po kroku oraz upewnimy się, że nosisz swoje maleństwo zdrowo i bezpiecznie, możesz też kupić u nas chustę, nosidło lub bon podarunkowy.

Z przyjemnością pomożemy się Wam zamotać!

Marta i Łukasz

Cześć,

Nazywam się Marta Sitnik!

Jestem Doradcą Noszenia w chustach i nosidłach miękkich ClauWi.
Prywatnie już od ponad 4,5 roku noszę nasze dwie córeczki, a od 3 lat zawodowo, jako Doradca Noszenia, profesjonalnie wspieram Was w początkach Waszej rodzicielskiej drogi.